Vatan Şaşmaz Otel Odasında Ölü Bulundu

Vatan Şaşmaz Otel Odasında Ölü Bulundu

Vatan Şaşmaz Otel Odasında Ölü Bulundu Vatan Şaşmaz Otel Odasında Ölü Bulundu, Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’ta lüks otelde silahla vurularak öldürüldü. Şaşmaz’ın eski manken Filiz Aker tarafınca sırtından vurularak öldürüldüğü açıklandı. Aker’in daha sonrasında kafasına ateş ederek intihar etmiş olduğu öğrenildi. İddiaya gore, Vatan Şaşmaz ile cesedi bulunan Filiz Aker’in yaklaşık bir […]

Vatan Şaşmaz Otel Odasında Ölü Bulundu

Vatan Şaşmaz Otel Odasında Ölü Bulundu, Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz Beşiktaş’ta lüks otelde silahla vurularak öldürüldü. Şaşmaz’ın eski manken Filiz Aker tarafınca sırtından vurularak öldürüldüğü açıklandı. Aker’in daha sonrasında kafasına ateş ederek intihar etmiş olduğu öğrenildi.

İddiaya gore, Vatan Şaşmaz ile cesedi bulunan Filiz Aker’in yaklaşık bir aydır otelde kaldığı belirtildi. Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonrasında Filiz Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz’a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü. Daha sonrasında da tabancasını kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti. Kilitli kapıyı kırarak içeri giren otel mensubunun Vatan Şaşmaz’ı kapının bir metre yakınında bulmuş olduğu, Filiz Aker’in cesedinin ise yatakta olduğu açıklandı.

ARKASINDAN ATEŞ ETTİ

Vaka yerine çok sayıda sağlık ve polis takımlar sevk edildi. Vaka yeri araştırma ekipleri de olay yerine çağrıldı. Ekiplerin cesetler üzerindeki incelemesi sürüyor.  Otel odasının Filiz Aker adına tutulduğu ve incelenen güvenlik kamerası kayıtlarından odaya başka kimsenin girmediğinin görüldüğü öğrenildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM