Kadınların Sevdiği Erkekler

Kadınların Sevdiği Erkekler

Kadınların Sevdiği Erkekler Kadınların Sevdiği Erkekler, Kadınların erkeklerden çok şey beklediği düşünülse de aslında kadınların istedikleri çok zor şeyler değil. İşte kadınların erkeklerden bekledikleri ve onları mutlu eden erkek tipleri… Kadınlar, kendilerini seven bir erkeği tabi ki ister ama bunun yanında kusurlarından konuşulmasını sevmeyen kadınlar, onları öven ve iyi yönlerini ortaya çıkaran erkekleri çok severler. Hele […]

Kadınların Sevdiği Erkekler

Kadınların Sevdiği Erkekler, Kadınların erkeklerden çok şey beklediği düşünülse de aslında kadınların istedikleri çok zor şeyler değil. İşte kadınların erkeklerden bekledikleri ve onları mutlu eden erkek tipleri…

Kadınlar, kendilerini seven bir erkeği tabi ki ister ama bunun yanında kusurlarından konuşulmasını sevmeyen kadınlar, onları öven ve iyi yönlerini ortaya çıkaran erkekleri çok severler. Hele ki iyi şeyler yapmadığında bile onu övecek kadar ona körkütük aşık bir erkek karşısındaysa o kadından mutlusu yoktur.

Bazı işler, ülkemizde ve düşünce yapısı bağlamında kadınlara itham edilmiştir. Temizlik yapmak, yemek yapmak gibi… Aslında kadınlar kendilerine yardım eden erkekleri çok beğenirler. Bir de güzel yemek yapan bir erkekle karşı karşıya kalırlarsa o erkek onları mutlu etmeye yetecektir.

Kalıplaşmış bir düşünce olan kadınların çok konuştuğu ve erkeklerin bu durumdan şikayetçi olduğu düşüncesi karşısında, kadınlar kendilerini dinleyen erkeklere bayılırlar. Size, aldığı bir ayakkabıyı, başından geçen bir olayı, izlediği diziden bir sahneyi anlatan bir kadını umursamaz tavırlar sergilemek yerine dinlerseniz, sizi çok seveceğinden emin olabilirsiniz.

Kadınların Sevdiği Erkekler
Kadınların Sevdiği Görsel

Erkekler

Sürpriz yapan erkekler, kadınların favorileridir. Arada küçük hediyeler alan, güzel mesajlar atan, beklenmedik bir zamanda çıkıp gelen erkekler kadınları mutlu edebilen erkek tipleridir. Hele bir de tatil planı yaparak, yaz gelip işten izin alabilmeyi beklemeyen bir erkek, kadınların baş tacı olabilir.

Biliyoruz çok zor ama kadınlar, onlarla birlikte alışverişe çıkan ve bundan şikayet etmeyen, aksine eğlenen ve birlikte güzel saatler geçirebilecekleri erkeklere tabi ki  bayılırlar!

Ayrıca hayatındaki kadına dürüst davranan, o kadına ve onun ailesine saygılı olan, yaratıcı olan ve bu yaratıcılığını sevgisini anlatmada da kullanabilen, yatakta kendini düşündüğü kadar kadını da düşünerek hareket eden erkekler de yine kadınları mutlu edebilecek erkekler arasında yer alıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
erkekler kadınlar

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM