Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir, Sevgiliden ayrıldıktan sonra ortaya çıkacak olan yıkımdan bir an evvel kurtulmak ve yeniden hayata tutunmak gerekir. Çünkü hayatta o kadar güzellikler o kadar iyilikler var ki bir an evvel toparlanarak bunlardan nasiplenmek en akıllıcası olacaktır. Bu konuda size  eski sevgiliyi unutmanın 10 yolundan […]

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir, Sevgiliden ayrıldıktan sonra ortaya çıkacak olan yıkımdan bir an evvel kurtulmak ve yeniden hayata tutunmak gerekir. Çünkü hayatta o kadar güzellikler o kadar iyilikler var ki bir an evvel toparlanarak bunlardan nasiplenmek en akıllıcası olacaktır. Bu konuda size  eski sevgiliyi unutmanın 10 yolundan bahsedeceğiz. Böylece kendinizi toparlayacak ve yeniden kalbinizin heyecanlanmasına zemin hazırlayacaksınız.
Eski sevgiliyi unutmanın en etkili yollarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir
Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Nedir görsel

1-) Öncelikle onu size anımsatacak maddi tüm şeylerden kurtulun. Bir fotoğraf bir hediye ya da herhangi bir şeyin size onu hatırlatma ihtimali varsa o şeyi hayatınızdan bir an evvel çıkarın.

2-) İçinde bulunduğunuz karanlıktan çıkabilmek için önce güzelce bir duş alın ve sizi rahatlatacak aktivitelere başlayın. Bir spor olabilir ya da bir müzik. Sizi rahatlatacak her şey olabilir kısacası.

3-) Kendinizi tepeden tırnağa yenileyecek şekilde güzelce bir bakım yapın. Artık yeni bir hayata başlamak için kendinizi güzelce bir yenileyin.

4-) Eee yukarıda saydıklarımızı yaparken yeni kıyafetler almazsanız olmaz tabi. Bütçenizi fazla sarsmayacak şekilde  biraz da tarzınızın dışına çıkacak kıyafetler son derece yararlı olacaktır.

5-) Ayrıldığınız sevgilinizle vakit geçirirken bir çok sevdiğinizi ve dostlarınızı da muhtemelen ihmal ettiniz. Artık onların gönüllerini almak adına birlikte vakit geçirmelisiniz.

6-) Yine aynı şekilde sevgiliniz nedeniyle ara verdiğiniz hobilerinize dönmenin tam vakti. Hobileriniz ile hem hoş vakit geçirecek hem de sıkıntılarınızı daha kısa sürede kolaylıkla atlatabileceksiniz.

7-) Daha önce hiç denemediyseniz bir spor branşına veya çeşitli kültür sanat kurslarına katılın. Yeni hobiler, yeni arkadaşlıklar ve uğraşlar çok iyi gelecektir.

8 ) Kendi alanınız veya dışındaki her hangi bir alanda araştırmalar ve çalışmalar yaparak kendinizi geliştirmeyi deneyin.

9-) Birçok kimse eski sevgiliyi unutmanın yolu olarak yazmayı tercih edebilir. İçinizden geldiğince haykırırcasına yazın, çizin, rahatlayın.

10-) Son olarak ise genel bir alış veriş ile kendinizi yeni hayata hazırlayın. Modern çağımızın en çok tercih edilen rahatlama yollarından birisi olan alış veriş, eminim sizleri de rahatlatacaktır.

Aşağıdaki formu doldurarak sizde konu hakkında yorum yapabilirsiniz. Tavsiyelerinize ihtiyaç duyabilecek arkadaşlar olabilir

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM