Böbrek Ağrısına Ne İyi Gelir

Böbrek Ağrısına Ne İyi Gelir

  Böbrek Ağrısına Ne İyi Gelir? Böbrek Ağrısı Nasıl geçer ? Böbrek ağrısına bitkisel çözümler , hakkında bilgiler verilmektedir . Böbrek ağrıları kimi zaman çekilemez duruma gelebilir. Böbrek ağrılarını dindirmek için bir takım besinler kullanılabilir.   Adaçayı ile Böbrek Ağrısını Dindirme Eğer adaçayının birazını kurutup 1 litre suda kaynarak içerseniz, böbrek ve mesane rahatsızlıkları için […]

 

Böbrek Ağrısına Ne iyi Gelir
Böbrek Ağrısına Ne iyi Gelir

Böbrek Ağrısına Ne İyi Gelir? Böbrek Ağrısı Nasıl geçer ? Böbrek ağrısına bitkisel çözümler , hakkında bilgiler verilmektedir .

Böbrek ağrıları kimi zaman çekilemez duruma gelebilir. Böbrek ağrılarını dindirmek için bir takım besinler kullanılabilir.

 

Adaçayı ile Böbrek Ağrısını Dindirme

Eğer adaçayının birazını kurutup 1 litre suda kaynarak içerseniz, böbrek ve mesane rahatsızlıkları için iyi gelir.

Anason Tohumları ile Böbrek Ağrısı Dindirme

Anason tohumlarını toz haline getirip üzüm şırasına karıştırıp içebilirsiniz. Bu işlem böbrek taşlarının düşmesine fayda edecektir.

Armut ile böbreklerinizin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında Arpayı suda kaynatıp içerseniz, böbrek ve safrakesesi taşlarının sebebiyet verdiği ağrılara iyi gelecektir. Bu işlem karaciğer ve dalak hastalıklarına da iyi gelmektedir.

Aşk otu tohumu olarak bilinen tohumu, bir bardak sirke içine koyup 2 saat kadar beklemelisiniz. Bu işlem mesane ve safra kesesi taşlarının düşürülmesine yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde böbrek taşı düşürmesine de iyi gelmektedir.

Ayrık otu ile böbrek ağrısı dindirmek de mümkündür. Ayrıca ayrık otu böbrek taşlarının düşürülmesinde katkıda bulunur. Ayrık otu kökünü 1 litre suda kaynatıp, soğumaya bıraktıktan sonra içmelisiniz.

Hint safranı kökünü kaynatıp içerseniz karaciğer ve safra kesesi rahatsızlıklarına olumlu etkide bulunacaktır.

Kabak ise antibiyotik özelliğe sahiptir. İdrar yolu ve böbrek enfeksiyonlarına iyi gelir. İdrar söktürücü özelliği vardır.

Nohut böbrek kumlarını temizler, taş oluşumunu engelleyici özelliğe sahiptir.

Şeftali yaprakları ile yapacağınız bir çay ile böbrek ağrılarınızı dindirebilirsiniz. Çünkü şeftali yapraklarının ağrı dindirici özelliği bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Baş Ağrısına Ne İyi Gelir başlıklı makalemizde Baş Ağrısı Nasıl geçer, Baş ağrısına iyi gelen şeyler ve Baş Ağrısına Ne İyi Gelir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-07-31 09:55:11
2017-07-28 12:11:08
Erkan: Amin
2017-07-21 07:31:50