Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler

Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler

Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler, Aradığını seneler geçse de bulamamış olan insanlar mutsuzdur. Genellikle tüm denemelerin boşa çıktığı ve karşılarına çıkan herkesin olumsuz etkilerini fark ederek uzaklaştıkları gerçeği bu insanları çok üzer. Ancak çevreleri tarafından bu durum çok fazla önemsenmez ve bu tür insanların aşırı seçici olduğu ve kimseyi beğenmediği […]

Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler

Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler, Aradığını seneler geçse de bulamamış olan insanlar mutsuzdur. Genellikle tüm denemelerin boşa çıktığı ve karşılarına çıkan herkesin olumsuz etkilerini fark ederek uzaklaştıkları gerçeği bu insanları çok üzer. Ancak çevreleri tarafından bu durum çok fazla önemsenmez ve bu tür insanların aşırı seçici olduğu ve kimseyi beğenmediği düşünülür. Oysa gerçek durum bu olmayabilir.

Bu tür insanlar hayata karşı mutsuz insanlar olacağından, çok özenli şekilde davranılması gerekmektedir. Sizler için aradığını bulamayan bekar kadınlara söylenmemesi gereken sözleri araştırdık.

Onlara Asla Beklentilerini Düşürerek Birini Bulabilirsin Sözünü Etmeyin

* Bazı insanlar çok yüksek beklentilere sahip olmadıkları halde aradıkları kişiyi bulmakta zorlanırlar ve sürekli olarak hayal kurduklarıyla karşılaşırlar. Bu nedenle bu tip insanlara şımarık insanlarmış gibi beklentilerini düşürmeleri gerektiğini belirtirseniz, bu durum onların sinirlerini bozabilir.

Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler
Bekar Kadınlara Söylenmemesi Gereken Sözler görsel

İnternetten Birileriyle Tanışmaları Gerektiğini Önermeyin

* Aradığını bulamamış olan insanlara, internetten birilerini bulmaları konusunda önerilerde bulunur ve işi abartırsanız. Bu durum o insanların çaresiz insanlarmış düşüncesine kapılmasına neden olur ve son şansının o olduğunu düşündüğünüzü sanaraki sizin gözünüzde kendini düşük hissedebilir. Bu durum insanlarda olumsuz etkiler yaratır ve psikolojik etkilere yol açabilir.

Ona Çok Şanslı Olduğunu ve Bekar Olmayı Özlediğinizden Bahsetmeyin

* Bu insanlar mutlu bir evliliğin nasıl bir şey olduğunu bilmedikleri için onlara bekarlığın güzelliklerinden bahsetmeniz bir anlam ifade etmeyecektir. Bu nedenle evlenene kadar bekarlığın nasıl bir özgürlük olduğunu anlamalarını beklemeyin.

Aradığını Bulamayan Kişilere Dışarı Çıkması Gerektiğinden Bahsetmek Sinir Bozucudur

* Bazı insanlar dışarı çıktıkları ve sosyal oldukları halde aradıklarını bulamayabilirler. Bu gibi durumlarda onların sosyal hayatlarının nasıl olduğunu bilmeden akıl vermek ve dışarı çıkmaları konusunda onlara baskı yapmak sinir bozucu bir durum yaratabilir.

Etrafta Bir Sürü Erkek Olduğundan Asla Bahsetmeyin

* Bu insanlar normalden daha fazla seçici oldukları için, etrafta çok fazla erkek olması onlar için bir kriter değildir. Genelde aradıkları kişiyi çok daha özel olarak hayal ederler ve bu nedenle onları yönlendirmek yerine rahat bırakmak daha yerinde bir karar olacaktır.

Nasıl Oluyor da Yalnız Kalabiliyorsun Gibi Sözler Kullanmayın

* Ona yalnızlığı hak etmeyecek kadar güzel olduğunu söylemek istiyorsunuz ancak bu sözler aradığını bulamayan insanların daha çok çaresizliğe kapılmasına neden olabilmektedir. Özgüven kaybına neden olabilecek bu tür sözler yıkıcı etkiler yaratabilmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bekar bekar kadın

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM